Twoje miejsce na odpoczynek. Noclegi Czerwone Korale Kościelisko

Otwarliśmy dla Was Dom Turysty – dom w którym będziecie czuć się swobodnie. Miejsce dla osób lubiących aktywny wypoczynek – dla wędrowców, narciarzy, kolarzy. Postanowiliśmy stworzyć coś nowego, zgromadzić ludzi,  którzy nie chcą czuć się anonimowo i przedmiotowo, a jednocześnie pragną odpocząć i poczuć się na urlopie jak u siebie w domu. Mamy nadzieję, że z Waszą pomocą uda nam się stworzyć takie miejsce.

Miejsce gdzie można porozmawiać, wypocząć, zrelaksować się, dobrze zjeść aby móc wrócić do swoich zajęć i domów z lekką tęsknotą za naszym miejscem.

U nas w Kościelisku panuje niesamowity mikroklimat, wspaniałe powietrze, dużo szlaków górskich oraz atrakcji to następny powód dla którego warto do nas przyjechać.

Salon Kominkowy – pozwoli na wypoczynek po całym dniu wypraw górskich, a jeśli masz ochotę posłuchać muzyki zapraszamy do drugiego salonu 🙂 Czeka na Was także taras na którym na leżakach można odpocząć oraz grill w ogrodzie 🙂

Ciepła atmosfera i doskonałe warunki do relaksu odróżniają nas od innych obiektów. Wszyscy nasi Goście i znajomi czuli się w Czerwonych Koralach – doskonale – otaczająca aura wpływa na doskonały,  komfortowy sen – o którym mówi każdy nasz Gość. 

To niesamowite miejsce chcemy tworzyć razem z Wami.

Wasze opinie i sugestie są dla nas niezmiernie ważne i cenne. Najważniejsze abyście czuli się u nas doskonale i te kilka chwil na odpoczynek – jaki wygospodarowaliście sobie – były wykorzystane w 100%.

Obiekt dla dorosłych i dzieci od 9 roku życia.

Galeria sala Koralowa

Galeria sauna

Galeria wypoczywalnia i taras